Borstellatten op maat
Jobo levert borstellatten aan veel verschillende branches. De borstellatten worden op maat gemaakt volgens uw specificaties. Op onze volautomatische machines kunnen wij zowel grote als kleine series draaien. Ook voor 1 of 2 stuks kunt u bij ons terecht.
Voor de kern van de latten wordt vaak gebruik gemaakt van hout of kunststof. De vulling is zeer divers; (FDA) nylon, PP, PBT, staal, messing, paardenhaar, union of arenga. Ook kunnen wij de gaten onder een hoek stansen indien u dat wenst. Kortom er is veel mogelijk!
Voor een goede prijsopgave, zouden wij graag zoveel mogelijk gegevens ontvangen. U kunt de afbeelding hierboven gebruiken als leidraad. Daarnaast zouden we graag het aantal rijen willen weten en indien relevant de gatgrootte en hart-op-hart maat.